Najlepsze smaki w ECO VITA!

Oferujemy różne rodzaje smaków, począwszy od potraw kuchni włoskiej, orientalnej, wschodniej, po polską . Bazujemy na naturalnych produktach, sprawdzonych dostawcach i najlepszych smakach. Szef Kuchni Piotr spełnia Państwa wszystkie życzenia, serwuje dania tradycyjne jak i dla pobytów odchudzających, zdrowotnych, dania bezglutenowe, specjalne diety dla sportowców oraz menu dla dzieci.

Śniadanie serwujemy w formie bufetu szwedzkiego, na gości czeka obfity wybór dań, bufet gorący; bufet zimny – serów, wędlin, ryb, sałatek; specjalne dania wegetariańskie, bufet napoi gorących i zimnych. Kilka rodzajów płatków, musli, owsianki oraz owoców. Na śniadania zapraszamy w godzinach 09:00 – 10:00.

Obiadokolacje są częściowo serwowane tak jak zupa i danie drugie, natomiast reszta menu w formie bufetu gorącego i zimnego, bufetu sałatek, serów, ryb i wędlin, jak również dań gorących: risotto, spaghetti bolognese, ryż z warzywami i kurczakiem, naleśniki z serem i szpinakiem i wiele innych. Dbamy o naszych najmłodszych Gości – mamy menu dla dzieci, naleśniki, nuggety, racuchy, makaron z truskawkami. Obiadokolacje są w godzinach 16:00 – 17:00.

Nasi najmłodsi po zgłoszeniu na recepcji mogą przyjść na zupkę z pieczywem w godzinach 12:00-13:00, bez dodatkowej opłaty. Pyszny rosół, zupa Shreka, ulubiona pomidorówka 🙂

W sezonie letnim raz w tygodniu pyszny grill – kiełbaski, kaszanka z cebulką, udka pieczone, szaszłyki, karkówka. Napoje alkoholowe we własnym zakresie 🙂

Nasza kuchnia cieszy się bardzo dobrą renomą, jest najlepsza w okolicy.

Zapraszamy, Smacznego!