Mikrobiologiczne rozwiązania dla rolnictwa

BioDynamik to mieszanina odpowiednio dobranych pożywek dla naturalnie występujących w przyrodzie szczepów mikroorganizmów.

Dzięki skrupulatnie dobranym składnikom udało się nam stworzyć unikalną linię biopreparatów przeznaczonych dla rolnictwa, sadownictwa, ogrodnictwa oraz hodowli szklarniowych.

Dla Rolnictwa

„BioDynamik” jest nową linią naturalnych biopreparatów zawierających kompozycje pożytecznych mikroorganizmów, niemodyfikowanych genetycznie, całkowicie wolnych od środków chemicznych, przeznaczonych do stosowania w rolnictwie.

Mikroorganizmy

100% Bezpieczne

100% Biodegradowalne

GRAS Status Generally recognized

Nasze produkty

Zaufaj doświadczaniu Eco-Vita

AGRO-P

Przeznaczony jest do oprysku pól, najlepiej w okresie prowadzenia upraw przedsiewnych lub pożniwnych, co umożliwia odpowiednie wymieszanie preparatu z glebą i szybkie uruchomienie kierowanych przez preparat procesów mikrobiologicznych

NATU-FLORA

Stosowany głównie w formie oprysku, zaprawy do nasion lub podlewania. Poprawia kondycję roślin ułatwiając przyswajanie substancji odżywczych znajdujących się w glebie. Ogranicza występowanie niektórych chorób bakteryjnych i grzybiczych.

kOMPOST

Powoduje szybką mineralizację i humifikację odpadów organicznych, zapewnia równowagę biologiczną. Wspiera naturalne procesy glebowe i zapewnia doskonałe zaopatrzenie w składniki odżywcze, a tym samym najlepszy możliwy wzrost roślin w późniejszym wykorzystaniu kompostu. Eliminuje pasożyty, patogeny oraz nasiona chwastów.

ANTI-ODOR

koncentrowany preparat czyszczący na bazie efektywnych mikroorganizmów do usuwania nieprzyjemnych zapachów i plam. Idealny do stosowania przy zabrudzeniach organicznych w gospodarstwach domowych, firmach lub w środowisku zwierząt. Preparat wykazuje właściwości wirusobójcze na poziomie 99,99% według normy PN-EN 14476. Przebadany dermatologicznie.

BioShampoo

Silnie skoncentrowany, naturalny preparat czyszczący przeznaczony do myci wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych (traktory, kombajny, opryskiwacze, przyczepy itp.). Dzięki swej naturalnej recepturze nie uszkadza mytej powierzchni ( uszczelki, szyby, guma itp.).

Agro Cleaner

Preparat do mycia powierzchni znajdujących się w szklarni (podłogi, ściany, szkło, folia itp.). Doskonale usuwa tłuszcze, oleje, cukry i inne zabrudzenia pochodzenia organicznego. Zabezpiecza powierzchnię przed patogenami, w 100% bezpieczny dla roślin. Preparat wykazuje właściwości wirusobójcze na poziomie 99,99 % według normy PN-EN 14476. Przebadany dermatologicznie.